Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Koluszkach

W chwili obecnej nie ma otwartych aptek w wybranej miejscowości.*

Apteki w mieście Koluszki, które znajdują się w naszej bazie, występują w liczbie 9.  Nie mamy informacji o aptekach całodobowych w mieście Koluszki.  Godzina otwarcia pierwszej apteki w miejscowości Koluszki to 08:00. O 21:00 zamykana jest ostatnia z aptek. Apteki w mieście Koluszki znajdują się na liście powyżej. Znajdź otwartą aptekę w swojej okolicy i zarezerwuj lek. Koluszki apteki internetowe. Koluszki apteki całodobowe. Koluszki dyżury aptek. Koluszki apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

* według danych udostępnionych przez apteki


Od stycznia 2019 wszystkie apteki w Koluszkach są zobligowane do honorowania e-recepty. Klasyczna recepta funkcjonuje równolegle z elektronicznym odpowiednikiem, jednakże zostanie w przyszłości zastąpiona całkowicie. Dzięki e-Recepcie pacjenci przede wszystkim oszczędzają czas, gdyż nie za każdym razem konieczna jest wizyta w placówce medycznej. To nie wszystkie zalety wynikające z wprowadzenia e-Recepty. Jeżeli w trakcie wizyty przepisanych zostanie kilka leków, każdy z leków będzie można kupić w innej aptece, co nie jest możliwe, jeśli korzystamy z klasycznej recepty. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.