Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Borku Wielkopolskim

W chwili obecnej nie ma otwartych aptek w wybranej miejscowości.*

Apteki w mieście Borek Wielkopolski, które znajdują się w naszej bazie, występują w liczbie 2.  Nie posiadamy informacji o aptekach całodobowych w mieście Borek Wielkopolski.  Pierwsza apteka otwiera się o 08:00, ostatnia apteka zamyka się o 19:00. Apteki w mieście Borek Wielkopolski znajdują się na liście powyżej. Znajdź czynną aptekę w swojej okolicy i zarezerwuj lek. Borek Wielkopolski apteki internetowe. Borek Wielkopolski apteki całodobowe. Borek Wielkopolski dyżury aptek. Borek Wielkopolski apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

* według danych udostępnionych przez apteki


Apteki w Borku Wielkopolskim realizują e-receptę. e-Recepta jest elektronicznym dokumentem stosowanym zamiast tradycyjnej recepty w postaci papierowej. Niezwykle istotną korzyścią jest oszczędność czasu związana z możliwością otrzymania e-Recepty (np. na choroby przewlekłe) bez konieczności osobistej wizyty u lekarza. To nie wszystkie korzyści wynikające z wprowadzenia e-Recepty. Jeżeli w trakcie wizyty przepisanych zostanie kilka leków, każdy z leków będzie można otrzymać w innej aptece, co nie jest możliwe, gdy korzystamy z tradycyjnej recepty. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.

Apteki w województwie wielkopolskim