Zauważyłem mały krwiaczek w okolicy odbytu który zaczął boleć przy siadaniu i prawdopodobnie krwawi gdyż bielizna jest zakrwiawiona czym to leczyć czy maść ruskorex pomoże??

Dotyczy ulotki Ruskorex

Ręka podaje torbę z lekami

Zobacz, która apteka w Twoim mieście ma lek Ruskorex.
Sprawdzaj dostępność leków w ponad aptek w całej Polsce!


Odpowiedzi farmaceutów

To najprawdopodobniej hemoroidy. Maść ruskorex powinna pomóc. Polecam też zastosowanie kuracji diosminą ( DIH Max, Diosminex max lub inny) 3x 1 tabletkę, przez 3 dni.

2019-12-05

Awatar

mgr farm. Barbara Kołodziejska

z apteki w Burzeninie

 1

NagrodaNagrodaNagrodaNagroda

Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie