jakie leki przeciwbólowe można przyjmować przy betaloc zok 50? paracetamol, ibuprofen, Ketonal, nimesil, aulin, Opokan? czy któreś z przeciwbólowych wymienionych nie są wskazane przy betaloc?


Odpowiedzi farmaceutów

Lekiem pierwszego wyboru jest Paracetamol. W razie jego nieskuteczności można włączyć któryś z pozostałych. Przy czym Nimesil = Aulin powinien być zlecony przez lekarza. Pozdrawiam

2024-02-19

Awatar

mgr farm. Gabriela Matera

z apteki w Knurowie

 0

NagrodaNagroda

Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie