Awatar
Przyjaciel Pacjenta 2023

mgr farm. PIOTR SUROWIAK

 778  374

Farmaceuta z apteki w Sochaczewie


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Opis

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Nagrody farmaceuty

Przyjaciel Pacjenta 2023

Przyjaciel Pacjenta 2023

 

Odpowiedzi na pytania pacjentów

Co podać dziecku na mokry kaszel, który występuje w nocy?

Co podać dziecku na mokry kaszel, który w nocy zaczyna się uaktywniać co prowadzi do wymiotów flegmą? Zaznaczam, że dzieje się tak nawet po oczyszczeniu nosa. Słychać jednak że nos jest zatkany mimo to.

Kobieta, 1 rok

Dzien dobry. Nazaloby zadac dwa pytania; czy dziecko ząbkuje oraz czy inhaluje Pani dziecko przed snem? Zapewne tak, stad gromadzaca sie wydzielina, ktora spływa go gadła.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam. Mam przepisane leki na helicobacter. Są to Pylera oraz Mesopral. Mesopral przez pierwsze 10 dni 2 x dziennie. Mam pytanie czy mesopral należy brać razem z Pylerą po posiłku, czy osobno pół godziny przed posiłkiem ?

Dotyczy ulotki Mesopral

Mężczyzna, 30 lat

Dzien dobry. Mesopral nalezy przyjmowac na czczo, zatem przed posilkiem

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzień dobry, w ostatnim czasie czułam swędzenie pochwy i odbytu poszłam do ginekologa i dostałam globulki Macmiror 500 complex, zawsze mi one pomagały w poprzednich infekcjach. W trakcie ich brania już się polepszyło, a jak skończyłam je brać to znowu zaczęłam czuć swędzenie odbytu najbardziej, probiotyki ginekologiczne dopochwowe biorę również. Czy swędzenie minie z czasem ?

Kobieta, 24 lata

Dzien dobry. Tak swedzenie z czasem minie, trzeba jednak zadbac bardziej o siebie. Opisane problemy najczesciej biora sie z kilku niezaleznych od siebie rzeczy. Moga wynikac z niewystarczajacej higieny, biegunek, infekcji pasozytniczych, grzybiczych i bakteryjnych lub stosunku analnego. Oprocz probiotyku vaginalnego prosze brac takze doustne.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi
Wczytywanie