Witam muj problem jest taki Zwezenie przestrzeni między kregowejL5-S1sklerotyzacja w stawach między wyrost ko wychodzi. Przeciążenia, biorę leki przepisanie od lekarza ale nic mi to nie pomaga boli chodzić nie mogę, czy ten lek pomoże chociaż bul usmiech żebym mogła pracować.
Kobieta, 39 lat
może jeszcze rehabilitacja by pomogła
1

