Dzień dobry, poszukuje leku na przeziębienie(delikatny katar,ból gardła i ogólne osłabienie) ale takiego który będzie bezpieczny dla kobiety karmiącej piersią.


Odpowiedzi farmaceutów

Zapraszamy do apteki - Pani zaufany farmaceuta na podstawie szczegółowego wywiadu może polecić bezpieczny lek. Pozdrawiam

2020-02-13

Awatar

mgr farm. Łukasz Piela

z apteki w Gorlicach

 2

NagrodaNagroda

Prenalen Saszetki

2020-02-13

Awatar

Farmaceuta z Apteki Centrum Zdrowia Wałcz

z apteki w Wałczu

 1

PRENALEN SA SASZETKI SYROP I TABLETKI DO SSANIA

2020-02-13

Awatar

Farmaceuta z apteki w Gdyni tak

z apteki w Gdyni

 1

wszystkie preparaty - prenalen- syrop, spray do gardła sa polecane dla kobiet w ciąży. Przy gorączce i bólu głowy - Paracetamol

2020-02-13

Awatar

 0

NagrodaNagrodaNagroda

Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie