Zapytaj farmaceutę

Wyślij pytanie

Pytania do farmaceutów


Witam Po miesiącu stosowania Seroxat mój stan się pogorszył lecz nie jest tak źle hak przed braniem leku.Wczesniej brałem lek seroxat w dawce 40mg lecz miałem 3 miesięczna przerwe . Czy powinienem zwiększyć dawke

Dotyczy ulotki Seroxat

Specjaliści udzielili 1 odpowiedzi

Najlepiej oceniana odpowiedź

O zwiększonej dawce leku decyduje tylko i wyłącznie lekarz specjalista, to On jest odpowiedzialny za leczenie i ewentualnie skutki... Pokaż całą odpowiedź

Czy mogę bezpiecznie odstawić plastry Evra? Pierwszy plaster miałam przez tydzień na pośladku w trakcie stosowania odczuwałam problemy z samopoczuciem objawiające się tym, że nie byłam w stanie przejść 10metrow doskwierało mi uczucie strasznej ciężkości ciała jakby ważyło tonę. Był to dla mnie gigantyczny wysiłek. Mimo to dzisiaj przyszedł dzień zmiany plastra i zmieniłam na nowy. Nakleiłam tym razem na ramię. Równocześnie przyjęłam Ibuprom w związku z przeziębieniem i od tego bólem dziąsła. Tabletka podziałała momentalnie. Innych leków nie przyjmuję. Po naklejeniu plastra zaczęłam czuć ból (nie kłucie) w przełyku/gardle który przeszedł w klatkę piersiową i zaczął promieniować na drugą stronę do pleców. Trwało to około dwie godziny aż w końcu odkleiłam plaster i nie odczuwam aktualnie tej dolegliwości. Plastry są dla mnie idealną opcją antykoncepcji, ale nie jestem w stanie ich stosować przez tak silne dolegliwości.

Dotyczy ulotki Evra

Specjaliści udzielili 4 odpowiedzi

Najlepiej oceniana odpowiedź

Najlepiej - w uzgodnieniu z lekarzem , kt. zalecił ten produkt . Pozdrawiam .

Czy wellbutrin xr jest niebezpieczny jeśli biorę antykoncepcję belara + axotret . Czy przy wellbutrin xr nie mogę pic ani trochę alkoholu np dwa drinki w miesiącu ? Czy marihuana jest niebezpieczna przy braniu tego leku ?

Dotyczy ulotki Wellbutrin XR

Specjaliści udzielili 1 odpowiedzi

Najlepiej oceniana odpowiedź

Welbutrin wchodzi w interakcje lekowe z tabletkami antykoncepcyjnymi więc nie wolna łączyć tych leków. Podobnie w połączeniu z nar... Pokaż całą odpowiedź

Szanowni Państwo, Chciałbym zapytać, czy plastry antykoncepcyjne Evra (Norelgestrominum 203 mikrogramy + Ethinylestradiolum 33,9 mikrogramów) mogą wchodzić w interakcje z preparatem - zielem dziurawca - Hyperherba (Hyperici herba 330 mg). Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dotyczy ulotki Hyperherba

Specjaliści udzielili 5 odpowiedzi

Najlepiej oceniana odpowiedź

Tak , mogą .

Czy mogę pic mleko przy braniu Levoxa, dicloduo i enterol?

Dotyczy ulotki Levoxa

Specjaliści udzielili 1 odpowiedzi

Najlepiej oceniana odpowiedź

W czasie zażywanie tych leków starałbym sie odtsawić mleko kub spożywać w niewielkiej ilości w duzym odstępstwie czasowym od podania leku

Cierpię na przepuklinę kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Dzisiaj się okazało, że mam stan zapalny przy stawię krzyżowo biodrowym z silnym bólem i rwą kulszowa. Leki jakie posiadam to Zaldiar effervescent Biofenac 100 Mydocalm 50 Paracetamol syoptis 500 Czy mogę stosować zaldiar i Biofenac oraz zaldiar i Mydocalm ewentualnie łączyć te leki ze sobą jednocześnie?

Dotyczy ulotki Mydocalm forte

Specjaliści udzielili 1 odpowiedzi

Najlepiej oceniana odpowiedź

Tak. Może Pan.

Wczytywanie

Wczytywanie