Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Czerniejewie

255 m APTEKA NATURA

Czerniejewo, Miechowa 4

61 425 38 36

350 m APTEKA "SŁONECZNA"

Czerniejewo, Poznańska 2

Apteki w mieście Czerniejewo, które znajdują się w naszej bazie, występują w liczbie 2.  Nie mamy informacji o aptekach całodobowych w mieście Czerniejewo.  Godzina otwarcia pierwszej apteki w miejscowości Czerniejewo to 08:00. O 19:00 zamykana jest ostatnia z aptek. Apteki w mieście Czerniejewo znajdują się na liście powyżej. Znajdź otwartą aptekę w swojej okolicy i zarezerwuj lek. Czerniejewo apteki internetowe. Czerniejewo apteki całodobowe. Czerniejewo dyżury aptek. Czerniejewo apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

Godziny otwarcia aptek w Czerniejewie

* według danych udostępnionych przez apteki


Od stycznia 2019 wszystkie apteki w Czerniejewie są zobligowane do przyjmowania e-recepty. Klasyczna recepta funkcjonuje równolegle z elektronicznym odpowiednikiem, jednakże zostanie w przyszłości zastąpiona całkowicie. Dzięki e-Recepcie pacjenci zwłaszcza oszczędzają czas, gdyż nie za każdym razem konieczna jest wizyta w placówce medycznej. To nie wszystkie zalety wynikające z wprowadzenia e-Recepty. Jeżeli w trakcie wizyty przepisanych zostanie kilka leków, każdy z leków będzie można kupić w innej aptece, co nie jest możliwe, jeśli korzystamy z klasycznej recepty. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.

Apteki w województwie wielkopolskim