Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Chojnie

57 m APTEKA WERONIKA I

Chojna, Klasztorna 21

660 515 719

W naszej bazie znajduje się 6 aptek w mieście Chojna.  Liczba aptek całodobowych w miejscowości Chojna to 1.  Pierwsza apteka otwiera się o 08:00, ostatnia apteka zamyka się o 20:00. Na naszej stronie internetowej znajdziecie pełną listę aptek z miejscowości Chojna. Zlokalizuj czynną aptekę w najbliższej okolicy i zarezerwuj poszukiwany lek. Chojna apteki internetowe. Chojna apteki całodobowe. Chojna dyżury aptek. Chojna apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

Godziny otwarcia aptek w Chojnie

* według danych udostępnionych przez apteki


Apteki w Chojnie honorują elektroniczną receptę. e-Recepta jest cyfrowym dokumentem stosowanym zamiast klasycznej recepty w wersji papierowej. Wysoce istotną zaletą jest oszczędność czasu związana z możliwością otrzymania elektroniczne recepty (np. na choroby przewlekłe) bez konieczności osobistej wizyty u lekarza. To jednakowoż nie wszystkie korzyści, które wiążą się z wprowadzeniem elektronicznej recepty. Elektroniczna recepta pozwala na zakupienie leków w wielu aptekach. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.

Apteki w województwie zachodniopomorskim