Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Białogardzie

271 m APTEKA MIEJSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Białogard, Plac Wolności 6-7

94 312 00 94

317 m APTEKA POD LWEM

Białogard, Pomorska 14

94 311 09 31

496 m APTEKA ŚW. WAWRZYŃCA

Białogard, Dworcowa 6/2

94 312 20 53

2,2 km APTEKA NA OLIMPIJSKIEJ

Białogard, Olimpijska 1a

94 312 13 40

W bazie wyszukiwarki KtoMaLek.pl znajduje się 9 aptek w mieście Białogard.  W bazie wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl nie odnotowaliśmy aptek całodobowych z miasta Białogard.  Apteki w mieście Białogard rozpoczynają swój dyżur o zróżnicowanych godzinach. Pierwsza z nich jest czynna od 08:00. Ostatnia z aptek zamyka się o 22:00. W naszym serwisie znajdziecie pełną listę aptek z miejscowości Białogard. Odszukaj pracującą aptekę w najbliższej okolicy i zarezerwuj poszukiwany lek. Białogard apteki internetowe. Białogard apteki całodobowe. Białogard dyżury aptek. Białogard apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

Godziny otwarcia aptek w Białogardzie

* według danych udostępnionych przez apteki


W Białogardzie apteki od stycznia 2019 r. przyjmują elektroniczne recepty. Elektroniczna recepta to bezpieczniejsze rozwiązanie dla pacjentów, pracowników przychodni i pracowników aptek, które wyprze tradycyjne recepty. Elektroniczna recepta daje części pacjentów sposobność na zakupienie niezbędnych leków bez potrzeby odwiedzania gabinetu lekarskiego. To jednakowoż nie wszystkie benefity, które wiążą się z wprowadzeniem elektronicznej recepty. Elektroniczna recepta pozwala na zakupienie leków w wielu aptekach. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.

Apteki w województwie zachodniopomorskim