Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Brusach

Wybierz miejscowość

93 m APTEKA DR. OPTIMA

Brusy, Gdańska 18

128 m APTEKA "POD MODRAKIEM"

Brusy, Gdańska 3 b

529 m APTEKA ZABORSKA

Brusy, Dworcowa 20

Apteki w mieście Brusy, które są obecne w naszej bazie, występują w liczbie 3.  Nie posiadamy informacji o aptekach całodobowych w mieście Brusy.  Apteki w mieście Brusy znajdują się na liście powyżej. Wyszukaj czynną aptekę w swojej okolicy i zarezerwuj lek. Brusy apteki internetowe. Brusy apteki całodobowe. Brusy dyżury aptek. Brusy apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

* według danych udostępnionych przez apteki


Apteki w Brusach realizują e-receptę. e-Recepta jest elektronicznym dokumentem stosowanym zamiast tradycyjnej recepty w postaci papierowej. Wysoce istotną korzyścią jest oszczędność czasu związana z możliwością otrzymania e-Recepty (np. na choroby przewlekłe) bez konieczności osobistej wizyty u lekarza. To nie wszystkie korzyści wynikające z wprowadzenia e-Recepty. Jeżeli w trakcie wizyty przepisanych zostanie kilka leków, każdy z leków będzie można otrzymać w innej aptece, co nie jest możliwe, gdy korzystamy z tradycyjnej recepty. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.