Dzień dobry, przed obecną falą upałów wystraszyłam się, że leki które przyjmuję (Velaxin ER, pregabalina, Timohep, Ketrel, Kwetaplex XR, witamina D i magnez) ulegną uszkodzeniu, bo w mieszkaniu mam ponad 25 stopni i włożyłam je w czwartek do lodówki. Dzisiaj przeczytałam, że w lodówce można przechowywać tylko niektóre leki i stąd moje pytanie: czy moim lekom lodówka mogła zaszkodzić?
Dotyczy ulotki Ketrel
