Witam.Od trzech tygodni biore Sertraline 50mg. I od tego czasu zaczely sie moje bóle w stawach skokowych,bol sciegien pray stawie skokowym,ból stop.Teraz zaczynaja mnie bolec łydki. Czy to moze byc zwiazane z tym lokiec, czy po presto zbieg okolocznosci. Dziekuje za pomoc I pozdrawiam

Dotyczy ulotki ApoSerta (Sertraline Aurovitas)

Ręka podaje torbę z lekami

Zobacz, która apteka w Twoim mieście ma lek Aposerta (Sertraline Aurovitas).
Sprawdzaj dostępność leków w ponad aptek w całej Polsce!


Odpowiedzi farmaceutów

Witam, bardzo możliwe, że to działania niepożadane leku. Tu jest Charakterystyka Pana leku, jest tam tabelka z objawami niepożadanymi - proszę sobie zobaczyć i skontaktować się z lekarzem, który wypisał lek. http://leki.urpl.gov.pl/files/SertralineBluefish_tablpowl_trzydawki.pdf

2020-08-13

Awatar

 0

NagrodaNagrodaNagroda

Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie