Witam, Czy przy tabletkach Izotek (pieczenie twarzy) lepiej stosować Svr Sebiaclear Hydra czy ultra nawilżający Dermedic Normacne?

Dotyczy ulotki Izotek 20 mg

Ręka podaje torbę z lekami

Zobacz, która apteka w Twoim mieście ma lek Izotek 20 mg.
Sprawdzaj dostępność leków w ponad aptek w całej Polsce!


Odpowiedzi farmaceutów

Dzień dobry. Obydwa preparaty są bardzo dobre jakościowo, także którykolwiek będzie dobrym wyborem. Zalecam zapytać w aptece/drogerii o próbki obydwu kremów i wypróbować, który z nich bardziej Panu odpowiada.

2024-09-25

Awatar

mgr farm Jan Pawełkiewicz

z apteki w Koninie

 2

NagrodaNagrodaNagroda

Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie