Dzień dobry. Synek ma pierwszy raz przyjmować Mufluil forte, instrukcji podania pisze, że wlać odpowiednią ilość do zbiornika i dodać roztwór soli fizjologicznej. Moje pytanie brzmi czy można dodać Nebu-Dose hipertonic do Mufluil forte i czy jak daje pół ampułki Mufluil forte to daje do tego pół ampułki soli fizjologicznej?


Odpowiedzi farmaceutów

Jeżeli daje Pani pół ampułki Mufluil forte to daje Pani do tego pół ampułki soli fizjologicznej. Można użyć oczywiście Nebu-Dose hipertonic. Miłego dnia!

2023-04-06

Awatar

 1

NagrodaNagrodaNagrodaNagrodaNagroda

Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie