Czy lamotrygina może być odpowiedzialna za opuchliznę powiek?

Biorę leki Egzysta 300 rano i wieczorem Propranolol 10 mg rano i wieczorem Patogen 30 mg wieczorem i Lamitrin 100 mg rano... Czy to możliwe że z tych leków Lamotrygina jest najbardziej odpowiedzialna za spuchnięte powieki?

Dotyczy ulotki Lamitrin

Ręka podaje torbę z lekami

Zobacz, która apteka w Twoim mieście ma lek Lamitrin.
Sprawdzaj dostępność leków w ponad aptek w całej Polsce!


Odpowiedzi farmaceutów

Trudno powiedzieć... Przy takim zestawie leków tak naprawdę każdy z nich może przyczyniać się do opuchnięcia powiek. Zalecam pilny kontakt z lekarzem

2026-02-01

Awatar

magister farmacji Bartłomiej Łuczyński

z apteki w Piotrkowie Trybunalskim

 1

NagrodaNagrodaNagrodaNagrodaNagroda

Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie