Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Radymnie

57 m APTEKA RÓŻANA

Radymno, Rynek 11

16 307 32 75

118 m APTEKA LEKÓW GOTOWYCH BEATA FRANUS

Radymno, Legionów 4a

16 628 13 75

183 m APTEKA MEDIKA-AGNIESZKA WOJDYŁO-ZAJĄC

Radymno, Legionów 1

16 623 40 92

473 m NASZA APTEKA

Radymno, Lwowska 9

609 159 889

Apteki w mieście Radymno, które znajdują się w naszej bazie, występują w liczbie 4.  Nie posiadamy informacji o aptekach całodobowych w mieście Radymno.  Pierwsza apteka otwiera się o 07:00, ostatnia apteka zamyka się o 21:00. Apteki w mieście Radymno znajdują się na liście powyżej. Znajdź czynną aptekę w swojej okolicy i zarezerwuj lek. Radymno apteki internetowe. Radymno apteki całodobowe. Radymno dyżury aptek. Radymno apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

Godziny otwarcia aptek w Radymnie

* według danych udostępnionych przez apteki


Apteki w Radymnie realizują e-receptę. e-Recepta jest elektronicznym dokumentem stosowanym zamiast tradycyjnej recepty w postaci papierowej. Niezwykle istotną korzyścią jest oszczędność czasu związana z możliwością otrzymania e-Recepty (np. na choroby przewlekłe) bez konieczności osobistej wizyty u lekarza. To nie wszystkie korzyści wynikające z wprowadzenia e-Recepty. Jeżeli w trakcie wizyty przepisanych zostanie kilka leków, każdy z leków będzie można otrzymać w innej aptece, co nie jest możliwe, gdy korzystamy z tradycyjnej recepty. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.