Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Nisku

869 m APTEKA PRYWATNA

Nisko, Wolności 54a

15 841 43 68

Apteki w mieście Nisko, które są obecne w naszej bazie, występują w liczbie 8.  W mieście Nisko zlokalizowanych jest 1 aptek całodobowych.  Godzina otwarcia pierwszej apteki w miejscowości Nisko to 07:30. O 20:00 zamykana jest ostatnia z aptek. Apteki w mieście Nisko znajdują się na liście powyżej. Wyszukaj otwartą aptekę w swojej okolicy i zarezerwuj lek. Nisko apteki internetowe. Nisko apteki całodobowe. Nisko dyżury aptek. Nisko apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

Godziny otwarcia aptek w Nisku

* według danych udostępnionych przez apteki


Od stycznia 2019 wszystkie apteki w Nisku są zobligowane do przyjmowania e-recepty. Klasyczna recepta funkcjonuje równolegle z elektronicznym odpowiednikiem, jednakże zostanie w przyszłości zastąpiona całkowicie. Dzięki e-Recepcie pacjenci zwłaszcza oszczędzają czas, gdyż nie za każdym razem niezbędna jest wizyta w placówce medycznej. To nie wszystkie zalety wynikające z wprowadzenia e-Recepty. Jeżeli w trakcie wizyty przepisanych zostanie kilka leków, każdy z leków będzie można kupić w innej aptece, co nie jest możliwe, jeśli korzystamy z klasycznej recepty. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.