Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Nowej Dębie

W chwili obecnej nie ma otwartych aptek w wybranej miejscowości.*

W bazie praktycznej wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl znajduje się 7 aptek w mieście Nowa Dęba.  W bazie wyszukiwarki KtoMaLek.pl nie odnotowaliśmy aptek całodobowych z miasta Nowa Dęba.  Na naszej stronie internetowej znajdziecie pełną listę aptek z miejscowości Nowa Dęba. Zlokalizuj pracującą aptekę w najbliższej okolicy i zarezerwuj poszukiwany lek. Nowa Dęba apteki internetowe. Nowa Dęba apteki całodobowe. Nowa Dęba dyżury aptek. Nowa Dęba apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

Godziny otwarcia aptek w Nowej Dębie

* według danych udostępnionych przez apteki


W Nowej Dębie apteki od stycznia 2019 r. przyjmują elektroniczne recepty. Elektroniczna recepta to bezpieczniejsze rozwiązanie dla pacjentów, pracowników przychodni i pracowników aptek, które wyprze tradycyjne recepty. Elektroniczna recepta daje części pacjentów sposobność na zakupienie niezbędnych leków bez potrzeby odwiedzania gabinetu lekarskiego. To jednakowoż nie wszystkie benefity, które wiążą się z wprowadzeniem elektronicznej recepty. Elektroniczna recepta pozwala na zakupienie leków w wielu aptekach. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.