Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Kazimierzy Wielkiej

160 m APTEKA POD ANIOŁAMI

Kazimierza Wielka, Partyzantów 5

12 659 28 80

176 m APTEKA PRYWATNA

Kazimierza Wielka, Partyzantów 28 a

41 352 26 81

599 m APTEKA "POD OPATRZNOŚCIĄ"

Kazimierza Wielka, Armii Krajowej 5 b

41 350 15 10

608 m APTEKA

Kazimierza Wielka, 1 Maja 11

41 352 26 86

642 m APTEKA RODZINNA

Kazimierza Wielka, Kolejowa 27 g

41 352 40 54

W bazie naszego serwisu znajduje się 9 aptek w mieście Kazimierza Wielka.  W bazie wyszukiwarki KtoMaLek.pl nie odnotowaliśmy aptek całodobowych z miasta Kazimierza Wielka.  Pora, o której otwiera się pierwsza apteka w mieście Kazimierza Wielka to 07:30. O 20:00 kończy dyżur ostatnia z aptek. Na naszej stronie internetowej znajdziecie pełną listę aptek z miejscowości Kazimierza Wielka. Zlokalizuj otwartą aptekę w najbliższej okolicy i zarezerwuj poszukiwany lek. Kazimierza Wielka apteki internetowe. Kazimierza Wielka apteki całodobowe. Kazimierza Wielka dyżury aptek. Kazimierza Wielka apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

Godziny otwarcia aptek w Kazimierzy Wielkiej

* według danych udostępnionych przez apteki


Od początku 2019 r. każda apteka w Kazimierzy Wielkiej została zobligowana do obsługiwania elektronicznej recepty. Klasyczna recepta funkcjonuje równolegle z cyfrowym odpowiednikiem, jednakże będzie w w najbliższych latach wyparta niemal kompletnie. Z pomocą e-Recepty pacjenci głównie oszczędzają czas, gdyż nie za każdym razem potrzebna jest wizyta w placówce medycznej. To jednakowoż nie wszystkie zalety, które wiążą się z wprowadzeniem elektronicznej recepty. Elektroniczna recepta pozwala na zakupienie leków w wielu aptekach. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.