Witam, jestem chory ale dzisiaj czuje się już trochę lepiej i mam w planach wyjść na domówkę i się troche napić. Wziąłem 2 tabletki metafenu z rana i po południu. Pytanie czy jak na zdrowy organizm 18latka mogę się w spokoju napić z kumplami?


Odpowiedzi farmaceutów

O ile nie zażywa Pan leków kolidujących z alkoholem, np antybiotyki, i nie wziął Pan ponownie metafenu to ryzyko komplikacji powinno być znikome. Pozdrawiam

2021-10-31

Awatar

mgr farm. Łukasz Piela

z apteki w Gorlicach

 1

NagrodaNagroda

Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie