Przyjmuję Ramilich 2,5 mg na dobę ale dziś mam sporo podniesione ciśnienia zła dieta,stres i za dużo kofeiny czy mogę w takiej sytuacji wziasc drugą tabletkę 2,5 mg


Odpowiedzi farmaceutów

Proszę się stosować do zaleceń lekarza. Najpeniej zalecił Panu jakiś lek w wypadku zbyt podniesionego ciśnienia który można zażyć dodatkowo. Proszę również dbać o siebie, stale podniesione ciśnienie również na skutek zachowań które Pan wymienił również jest groźne dla życia i zdrowia. Powodzenia !

2020-03-01

Awatar

mgr farm. Łukasz Piela

z apteki w Gorlicach

 1

NagrodaNagroda

takie rzeczy nalezy skonsultowac z lekarzem. farmaceuta nie może ingerowac w dawkowanie zalecone przez lekarza.

2020-03-01

Awatar

Farmaceuta

z apteki w Jaworznie

 0


Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie