Proszę poinformować mnie jak będzie dostępny lek Vetira1g lub zamienniki Levetiracetam Teva, Akord itp.


Odpowiedzi farmaceutów

Witam. Powiadomienia o dostępności leków dostępne są w wyszukiwarce internetowej www.ktomalek.pl, forum służy uzyskaniu porady. Pozdrawiam i życzę zdrówka!

2020-05-21

Awatar

mgr farm. Tomasz Oleszczuk

z apteki w Rejowcu Fabrycznemu

 1

Nagroda

Dzień dobry w tej chwili mamy dostępny Normeg 1g po 50tabl 2op z możliwością domówienia oraz Levebon 1g po 50tabl również z możliwością zamówienia. Apteka Słoneczna Rzeszów Jabłońskiego 2/4

2020-05-21

Awatar

Farmaceuta

z apteki w Rzeszowie

 0


Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie