Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Awatar

mgr farm. Tomasz Oleszczuk

 313  154

Farmaceuta z apteki w Rejowcu Fabrycznemu


Informacje


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Boli mnie jajnik lewy, i kręgosłup po mam straszna lordoze

Dotyczy ulotki MST Continus

Kobieta, 19 lat

Witam. Ale co w związku z tym bo nie rozumiem pytania? Czy lek ten został zapisany przez specjalistę? Jest to dość silny opioidowy lek narkotyczny, nie wiem czy siła działania jest adekwatna do powodu stosowania. Pozdrawiam i życzę zdrówka!

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Na czym polega interakcja między lekami Onirex i Duloxetine pharma?

Kobieta, 50 lat

Witam. Interakcja polega na osłabienie metabolizmu zolpidemu. Ryzyko nasilenia depresyjnego działania na OUN. Depresyjne działanie na OUN objawia się zaburzeniami równowagi, koncentracji, sennością, apatią, rozkojarzeniem itp. Należy te dwa leki rozdzielić w czasie i nie przyjmować ich jednocześnie. Jeśli przepisał je jeden lekarz to należy mieć to na uwadze i przestrzegać dawkowania, jeśli dwóch, proszę poinformować lekarza prowadzącego. Pozdrawiam i życzę zdrówka!

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Bardziej dokladnie to chyba znajduje się ta kulka/guzek mięsień żwacz.

Kobieta, 30 lat

Witam. Proszę formuować bardziej precyzyjne pytania. Rozmowy na tym forum nie są zapisywane w formie chmury. Oryginalna wiadomość "Bardziej dokladnie to chyba znajduje się ta kulka/guzek mięsień żwacz. " nie wiele mówi. Pozdrawiam i życzę zdrówka!

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Czy jeżeli wzielam 2 tabletki ketral 25mg mogę wziąść co przeciwbólowego minęło że 40 minut

Kobieta, 45 lat

Witam. Zapewne chodzi o lek Ketrel a nie Ketral 25mg. Nie są znane interakcje z większością leków przeciwbólowych więc nie widzę przeciwwskazań. Pozdrawiam i życzę zdrówka!

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

W której aptece jest lek ? marta_olender@wp.pl

Mężczyzna, 62 lata

Witam. Proszę korzystać z wyszukiwarki na www.ktomalek.pl podając nazwę leku i swoją lokalizację. Pojawią się apteki w promieniu 50km. Sprzedaż wysyłkowa jest zakazana (za wyjątkiem przesunięć pomiędzy aptekami jednej firmy z odbiorem własnym w aptece). Pozdrawiam i życzę zdrówka!

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi