AwatarPrzyjaciel Pacjenta 2021Przyjaciel Pacjenta 2020Przyjaciel Pacjenta 2019

magister farmacji Ewelina Murawa

 1083  928

Farmaceuta z apteki w Złotoryi


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Opis

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Nagrody farmaceuty

Przyjaciel Pacjenta 2021

Przyjaciel Pacjenta 2021

 
Przyjaciel Pacjenta 2020

Przyjaciel Pacjenta 2020

 
Przyjaciel Pacjenta 2019

Przyjaciel Pacjenta 2019

 

Odpowiedzi na pytania pacjentów

Witam. We wrześniu 2021 roku wykryto u mnie endometrioze i biore od ginekologa tabletki Probella. Jestem osobą transpłciową i dzisiaj seksuolog przepisała mi Biosteron. Czy mozna łączyć lek Probella z Biosteronem?

Dotyczy ulotki Biosteron

Mężczyzna, 26 lat

Proszę zwrócić się z tym pytaniem do swojego ginekologa lub seksuologa - oboje są lekarzami i muszą znać interakcje przepisywanych hormonów. Stosowanie Biosteronu przy rozroście endometrium to nie najlepszy pomysł - proszę udać się ponownie na konsultację. Wymaga się tutaj szczególnej ostrożności.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzień Dobry, pacjentka w wieku 85 lat przyjmowała regularnie przepisany przez lekarza rodzinnego lek Acenocumarol WZF 4mg, w ostatnim czasie w związku z trudnościami z chodzeniem i silnym obrzękiem prawej nogi otrzymała od lekarza chirurga lek Vessel Due F, który polecił odstawić Acenomumarol, lekarz rodzinny nie był do końca pewien, czy odstawienie jest zasadne. Będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam

Dotyczy ulotki Acenocumarol WZF

Kobieta, 85 lat

Chirurg postąpił prawidłowo, przy vessel due nie wolno przyjmować warfin.

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Czy na wizytę u ginekologa komiczne jest skierowanie? Jeśli tak, to jak mam je dostać, jeżeli studiuje w innym mieście niż mój lekarz rodzinny przyjmuje

Kobieta, 20 lat

zależy od przychodni, zazwyczaj nie wymagane jest skierowanie na wizytę ginekologiczną NFZ

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam Przyjmuje tabletki escitil 10mg na nerwicę lękową, mam złośliwy nowotwór jelita grubego. Przepisano mi lek methadone hydrochloride molteni, aby złagodzić ból związany z guzem w jelicie. Mam przyjmować lek 3 razy dziennie po 2ml. Czy jest możliwość wystąpienia reakcji z lekiem escitil? Z góry dziekuje za odpowiedź.

Dotyczy ulotki Escitil

Kobieta, 55 lat

Leków tych nie wolna łączyć, proszę udać się na konsultację do specjalisty. Oto najważniejsze interakcje: Zwiększenie stężenia we krwi i nasilenie działania metadonu. Ryzyko wystąpienia arytmii. Ryzyko wystąpienia zespołu serotoninowego i złośliwego zespołu neuroleptycznego.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi