AwatarPrzyjaciel Pacjenta 2019

mgr farm. Antoni Stolorz

 1329  1688

Farmaceuta z apteki w Bieruniu


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Opis

Jestem niepoprawnym optymistą. Moje hobby to podróże. Lubię poznawać nowych ludzi. Praca sprawia mi radość i ma sens wtedy kiedy pomagam innym.


Nagrody farmaceuty

Przyjaciel Pacjenta 2019

Przyjaciel Pacjenta 2019

 

Odpowiedzi na pytania pacjentów

moja psychiatra ma urlop, a jestem w innym mieście. jak wystawiacie tu erecepty? prosze o szybka odpowiedz, nie moge tych lekow odstawic nagle

Kobieta, 18 lat

zależy o jakie leki chodzi

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzień dobry mam pytanie czy vigantolete wchodzi w interakcje z magne B6 ? Czy vigantolete można brać przy tabletkach antykoncepcyjnych?

Kobieta, 20 lat

można brać. Pozdrawiam

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzień dobry, mam problem z lekiem Pimafucort - maść, wypisany był na zmiany skórne w okolich prącia, niestety zauważyłem, że część skóry po prostu zeszła i jest bardziej czerwona, wygląda jak odparzenie, podrażnienie, używam oktaseptal do odkażania i został mi polecony Zinalfat - czy powinien on zniwelować efekt negatywnych zmian skórnych na napletku?

Dotyczy ulotki Pimafucort

Mężczyzna, 30 lat

trudno powiedzieć być może to rodzaj alergii miejscowej i octenisept jeszcze może podrażnić. Niech Pan spróbuje jakimś niedrogim emolientem. (zapytać o najtańszy w aptece dużo tego jest więc nie piszę nazwy byle by to był emolient)

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Czy jeśli byłem u optometrysty i stwierdził małą wadę wzroku i zasugerował okulary to czy jest sens iść jeszcze do okulisty dodatkowo?

Mężczyzna, 20 lat

jeżeli ma to być refundowane to lekarz okulista wystawia receptę. osobiście wolałbym iść do okulisty ponieważ oprócz korekcji wzroku wykona jeszcze jeśli to jest wskazane badanie dna oka i inne .

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam ,jakie leki proponuje cię na bardzo podwyższony puls

Kobieta, 30 lat

leki na podwyzszony puls są tylko na receptę. Bardzo popularny jest lek o nazwie bisocard

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi
Wczytywanie