AwatarPrzyjaciel Pacjenta 2019

mgr farm. Antoni Stolorz

 1329  1688

Farmaceuta z apteki w Bieruniu


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Opis

Jestem niepoprawnym optymistą. Moje hobby to podróże. Lubię poznawać nowych ludzi. Praca sprawia mi radość i ma sens wtedy kiedy pomagam innym.


Nagrody farmaceuty

Przyjaciel Pacjenta 2019

Przyjaciel Pacjenta 2019

 

Odpowiedzi na pytania pacjentów

Witam, Czy można pić zieloną herbatę przyjmując euthyrox 50 (na niedoczynność tarczycy), beto 50 zk, depratal (na zaburzenia lękowe i depresję), witaminę B3, witaminę B complex i Witaminę D3+K2? Pozdrawiam.

Kobieta, 39 lat

Pod warunkiem zachowania zdrowego rozsądku i umiaru tak. Zachęcam do kupienia dobrej zielonej herbaty (bogactwo przeciwutleniaczy). Pozdrawiam

 6

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Czy można przyjmować jednocześnie lek Egzysta 75mg i Absenor 300mg?

Mężczyzna, 26 lat

Przy prawidłowym stosowaniu zgodnie z zaleceniem lekarza nie wystepują interakcje. Pozdrawiam

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzień dobry. Mój lekarz jest na urlopie a ja zorientowałam się ze kończy mi się lek który biorę i którego nie mogę przerywać tj Primolut Nor jest on na receptę jak mogę kupić jedno opakowanie do powrotu lekarza bez recept?

Kobieta, 48 lat

Trzeba udać się do lekarza poz zawsze jest zastępstwo na czas nieobecności lekarza. Pozdrawiam

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam biorę leki Gardimax Sambucol Neosine Niedługo mam urodziny i bardzo mi zależy na odpowiedzi czy mogę spożywać alkochol? Czy któryś z tych leków nie ma interakcji z alkoholem?

Mężczyzna, 18 lat

Gardimax i sambucol to albo suplement albo dietetyczny środek leczniczy czyli to nie sa leki. Jeśli chodzi o neosine to odradzam łączenia z alkoholem. Pozdrawiam

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam, Przyjmuję euthyrox 50 na niedoczynność tarczycy, beto 50 zk i depratal 60 mg na zaburzenia lękowe i depresję. Jeśli chodzi o witaminę B3 to chciałabym ją przyjmować bo czytałam że może obniżać poziom lęku i jest pomocna w leczeniu depresji a w moim przypadku byłoby to chyba dobre? Proszę o odpowiedź na to pytanie. Czy witamina B3 jest na receptę? Pozdrawiam.

Kobieta, 39 lat

witamina b3 w formie suplementu jest bez recepty ale pod nazwą vit. pp jest na receptę. Ta witamina posiada trzy nazwy - synonimy jest to vit. b3 albo vit. pp albo niacyna aaaaa jeszcze amid kwasu nikotynowego. Posyłam linka do strony tam to fajnie opisują. Pozdrawiam http://www.medonet.pl/zdrowie,niacyna---kiedy-przyjmowac-,artykul,1725500.html

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi
Wczytywanie