Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Żurominie

212 m APTEKA OGÓLNODOSTĘPNA TYPU "A"

Żuromin, Piłsudskiego 23

23 657 21 22

668 m APTEKA OGÓLNODOSTĘPNA

Żuromin, Szpitalna 52

23 657 25 12

Apteki w mieście Żuromin, które znajdują się w naszej bazie, występują w liczbie 8.  W mieście Żuromin zlokalizowanych jest 1 aptek całodobowych.  Apteki w mieście Żuromin znajdują się na liście powyżej. Znajdź otwartą aptekę w swojej okolicy i zarezerwuj lek. Żuromin apteki internetowe. Żuromin apteki całodobowe. Żuromin dyżury aptek. Żuromin apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

Godziny otwarcia aptek w Żurominie

* według danych udostępnionych przez apteki


Od stycznia 2019 wszystkie apteki w Żurominie są zobligowane do honorowania e-recepty. Klasyczna recepta funkcjonuje równolegle z elektronicznym odpowiednikiem, chociaż zostanie w przyszłości zastąpiona całkowicie. Dzięki e-Recepcie pacjenci przede wszystkim oszczędzają czas, gdyż nie za każdym razem konieczna jest wizyta w placówce medycznej. To nie wszystkie zalety wynikające z wprowadzenia e-Recepty. Jeżeli w trakcie wizyty przepisanych zostanie kilka leków, każdy z leków będzie można kupić w innej aptece, co nie jest możliwe, jeśli korzystamy z klasycznej recepty. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.

Apteki w województwie mazowieckim