Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Nowej Sarzynie

9 m APTEKA LAFARMA

Nowa Sarzyna, 1 Maja 7

17 241 28 83

224 m APTEKA

Nowa Sarzyna, Azali Pontynskiej 2a

312 m APTEKA SZWAJCARSKA

Nowa Sarzyna, Konopnickiej 4

17 241 38 10

1,6 km APTEKA PRYWATNA

Nowa Sarzyna, Kościuszki 37

2,7 km PUNKT APTECZNY "MIŁA"

Nowa Sarzyna, Sarzyna 208

W bazie praktycznej wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl znajduje się 5 aptek w mieście Nowa Sarzyna.  W bazie wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl nie odnotowaliśmy aptek całodobowych z miasta Nowa Sarzyna.  Apteki w mieście Nowa Sarzyna rozpoczynają swój dyżur o zróżnicowanych godzinach. Pierwsza z nich jest czynna od 08:00. Ostatnia z aptek zamyka się o 18:00. W naszym serwisie znajdziecie pełną listę aptek z miejscowości Nowa Sarzyna. Odszukaj pracującą aptekę w najbliższej okolicy i zarezerwuj poszukiwany lek. Nowa Sarzyna apteki internetowe. Nowa Sarzyna apteki całodobowe. Nowa Sarzyna dyżury aptek. Nowa Sarzyna apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

Godziny otwarcia aptek w Nowej Sarzynie

* według danych udostępnionych przez apteki


W Nowej Sarzynie apteki od stycznia 2019 r. wykonują elektroniczne recepty. Elektroniczna recepta to bezpieczniejsze rozwiązanie dla pacjentów, pracowników przychodni i pracowników aptek, które wyprze tradycyjne recepty. Elektroniczna recepta daje części pacjentów sposobność na zakupienie niezbędnych leków bez potrzeby odwiedzania gabinetu lekarskiego. To jednakowoż nie wszystkie benefity, które wiążą się z wprowadzeniem elektronicznej recepty. Elektroniczna recepta pozwala na zakupienie leków w wielu aptekach. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.