Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Kożuchowie

475,7 km APTEKA OTWARTA TYPU A

Kożuchów, 22 Lipca 5

475,9 km APTEKA ELIXIR

Kożuchów, Szprotawska 19

505 477 988

476,2 km APTEKA "POD ARKADAMI"

Kożuchów, Legnicka 19

68 307 03 00

476,2 km APTEKA DR. MAX

Kożuchów, Rynek 16/17

68 355 33 66

W bazie naszego serwisu znajduje się 4 aptek w mieście Kożuchów.  W bazie wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl nie odnotowaliśmy aptek całodobowych z miasta Kożuchów.  Pora, o której otwiera się pierwsza apteka w mieście Kożuchów to 08:00. O 20:00 kończy dyżur ostatnia z aptek. W naszym serwisie znajdziecie pełną listę aptek z miejscowości Kożuchów. Odszukaj otwartą aptekę w najbliższej okolicy i zarezerwuj poszukiwany lek. Kożuchów apteki internetowe. Kożuchów apteki całodobowe. Kożuchów dyżury aptek. Kożuchów apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

Godziny otwarcia aptek w Kożuchowie

* według danych udostępnionych przez apteki


Od początku 2019 r. każda apteka w Kożuchowie została zobligowana do przyjmowania elektronicznej recepty. Klasyczna recepta funkcjonuje równolegle z cyfrowym odpowiednikiem, chociaż będzie w w najbliższych latach wyparta niemal kompletnie. Z pomocą e-Recepty pacjenci zwłaszcza oszczędzają czas, gdyż nie za każdym razem wymagana jest wizyta w placówce medycznej. To jednakowoż nie wszystkie zalety, które wiążą się z wprowadzeniem elektronicznej recepty. Elektroniczna recepta pozwala na zakupienie leków w wielu aptekach. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.