Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Chełmnie

W chwili obecnej nie ma otwartych aptek w wybranej miejscowości.*

Apteki w mieście Chełmno, które są obecne w naszej bazie, występują w liczbie 8.  Nie jesteśmy w posiadaniu informacji o aptekach całodobowych w mieście Chełmno.  Apteki w miejscowości Chełmno otwierane są o różnych porach. Pierwsza z nich jest czynna od 07:00. Ostatnia z aptek zamyka się o 20:00. Apteki w mieście Chełmno znajdują się na liście powyżej. Wyszukaj pracującą aptekę w swojej okolicy i zarezerwuj lek. Chełmno apteki internetowe. Chełmno apteki całodobowe. Chełmno dyżury aptek. Chełmno apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

Godziny otwarcia aptek w Chełmnie

* według danych udostępnionych przez apteki


W Chełmnie apteki od początku 2019 roku realizują e-Recepty. e-Recepta to bezpieczniejsze rozwiązanie dla pacjentów, lekarzy i farmaceutów, które zastąpi tradycyjne recepty. e-Recepta umożliwia części pacjentów zakupienie niezbędnych leków bez konieczności wizyty u lekarza. To nie wszystkie benefity wynikające z wprowadzenia e-Recepty. Jeżeli w trakcie wizyty przepisanych zostanie kilka leków, każdy z leków będzie można zakupić w innej aptece, co nie jest możliwe, jeżeli korzystamy z papierowej recepty. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.

Apteki w województwie kujawsko-pomorskiym