Witam. Mam alergię i astmę . Biorę salmex FANIPOS PLUS i adablix na to. Czy mimo że lam przepisane fanipos 2razy dziennie a mimo tej pogody mogę wziąć 3razy dziennie?. Czy w te pogody mogą stać normalnie w kuchni(jest zaciemnioną ale jest w niej 28*c) oraz czy muszę zachować odstęp czasu między Ibuprom a adablix Fenipos Plus i salmex


Na to pytanie nie udzielił odpowiedzi jeszcze żaden farmaceuta.

Wstecz

Wczytywanie