Wczoraj ostatni dzień wzięłam Pylerę,cały czas rozwolnienia wodniste stolce, temperatury wieczorem38,7. 3 dni temu spuchły mi stopy,kostki,lewa r.w nadgarstku,jestem slaba i lekarz powiedział, że to minie,na razie jest i nie wiem co robić? Pozdrawiam


Odpowiedzi farmaceutów

Pani objawy wymagają pilnej i ponownej konsultacji medycznej – proszę nie czekać, aż same miną. Wodniste, nasilone biegunki, wysoka gorączka (38,7°C) oraz nagłe obrzęki stóp, kostek i nadgarstka, połączone z silnym osłabieniem, to połączenie symptomów, które mogą świadczyć o rozwinięciu się poważnych powikłań poantybiotykowych.

2026-08-14

Awatar

mgr farm. Antoni Stolorz

z apteki w Bieruniu

 0

NagrodaNagrodaNagroda

Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie