żelazo jest pierwiastkiem który bardzo trudno się wchłania. Powodem spadków u kobiet to obfite miesiączki albo u obu płci problemy z wchłanianiem (przyczyna może być zapalenie błony śluzowej żołądka, choroba wrzodowa). Dlatego nie możemy stwierdzić że lek nie zadziałał. Być może należy wykonać diagnostykę aby dowiedzieć się jaki jest powód utraty żelaza. Proszę przedyskutować te kwestie z lekarzem prowadzącym.
2026-06-02

