Wstecz

Proszę o potwierdzenie czy na pewno jest lek ACCUPRO 10 mg w Polkowicach na ulicy K.B.KOMINKA 6 bo już nie mam pewności do tego serwisu na którym zawiodłem się 4 razy. Czy jeszcze nie które apteki posiadają ten lek miedzy 10 a 40 mg .Chodzi mi o miejscowości Lubin, Ścinawa ,Polkowice,Grębocice woj.Dolnośląskie. Bardzo mi na tym zależy leku.

Mężczyzna, 44 lata

Odpowiedzi farmaceutów

Niestety leku tego nie ma w obrocie polecam zamiennik chociażby acurenal. Jeśli chodzi o serwis ktomalek to nie jest jego wina a aptek które w nim uczestniczą. nie podchodzą poważnie do tego co reprezentuje sobą ten portal nie potrafią wykorzystać potencjału i nie rozumieją jak to wszystko działa. Powodów jest kilka. Główny to niechlujstwo w kartach towarów następny to fakt że wybrany towar obiecali innemu pacjentowi a nie "schowali" do kolejki wszyscy w internecie ten towar "widzą" a w rzeczywistości go nie ma. Mnie też się zdażały takie wpadki ale od razu korygowałem - prostowałem - porządkowałem kartoteki. pozdrawiam

2019-04-16

mgr farm. antoni stolorz

Farmaceuta z apteki w Bieruniu

Awatar

 4


Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz