ten lek można transportować w wyzszej temperaturze ale warunek jest taki aby nie przekroczyć 25st. C. Przy obecnych upałach zalecałbym zaopatrzyć się w lodówkę na wkłady i tak przewozić ten lek. Lek dodatkowo w tej torbie izotermicznej.
52 minuty temu

