Jak długo mijają działania uboczne po antybiotyku? Czy w ogóle mijają? Tydzień temu odstawiłem lek i dalej piecze mnie skóra.


Odpowiedzi farmaceutów

Witam. W przypadku objawów utrzymujących się dłużej niż 2tygodnie zalecana jest konsultacja medyczna. Pozdrawiam i życzę zdrówka!

2020-04-30

Awatar

mgr farm. Tomasz Oleszczuk

z apteki w Rejowcu Fabrycznemu

 1

Nagroda

Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie