Awatar

mgr farmacji specjalista farmacji aptecznej Andrzej Jakimiuk

 563  238

Farmaceuta z apteki w Opolu Lubelskiym


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Informacje

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Który lek jest silniejszy? Trimesan 100 czy monural 3g ? Nie chciałbym, żeby za bardzo wymiótł mi moje dobre bakterie, flore bakteryjną.

Mężczyzna, 25 lat

===

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Czy przyjmując Beto ZK, Tolurę 80, Agregex, Norvasc i lek przeciw cholesterolowi można brać też Ginkofar Intensiv

Mężczyzna, 85 lat

Ginkofar forte może wchodzić interakcje z: •lekami przeciwpłytkowymi, •lekami przeciwzakrzepowymi, •nifedypiną, •talinololem (stosowany w leczeniu chorób serca i wysokiego ciśnienia krwi), •efawirenzem (leczenie zakażeń wirusem HIV), •dabigatranem. może mieć interakcję z agregex

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzień dobry, mam takie pytanie, syn ma od ponad miesiąca problemy z bólami w klatce piersiowej, był na prześwietleniu klatki piersiowej na którym jedyna nieprawidłowość to 'zrosty obu kopuł przepony'. Po konsultacji z pediatrą bóle w klatce zdiagnozowane jako nerwobóle międzyżebrowe, natomiast od kilkunastu dni chłopak ma problemy z oddychaniem, ciężko nabiera mu się powietrza i chodzi przez to cały czas osłabiony. Nie ma siły na sport ani na żadną aktywność fizyczną, nawet na spacer. Kilka dni temu jego stan się znacznie pogorszył, budzi się w nocy, nie może złapać tchu, dyskomfort towarzyszy mu już codziennie, brak jakiekolwiek poprawy od dłuższego czasu. Wczoraj był w szpitalu na badaniu krwi, ciśnienia tętniczego, EKG i USG serca i wszystko zdaje się być w normie. Temperaturę od 1 miesiąca ma całymi dniami 35,5 i mówi że jest mu bardzo zimno w stopy i w dłonie. Miewa też zimne poty, biegunkę. Co mamy z nim robić, gdy lekarze mówią że to przez to że rośnie i że żadnych nieprawidłowości nie widzą? Chłopak przy 179cm waży 51kg, ma niedowagę 9kg, ale bóle w klatce i trudności z oddychaniem szczególnie podczas wysiłku to nie powinien być powód do niepokoju?

Mężczyzna, 15 lat

może na tle nerwowym? stres? szkoła?

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Szukam plastrów hormonalnych System CONTI 3,2 mg +11,2 mg lub wiadosci kiedy będzie dostępny ten hormon.

Kobieta

brak produkcji wznowienie 2021 rok

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi