AwatarPrzyjaciel Pacjenta 2022Przyjaciel Pacjenta 2021

mgr farmacji specjalista farmacji aptecznej Andrzej Jakimiuk

 2316  954

Farmaceuta z apteki w Opolu Lubelskiym


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Opis

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Nagrody farmaceuty

Przyjaciel Pacjenta 2022

Przyjaciel Pacjenta 2022

 
Przyjaciel Pacjenta 2021

Przyjaciel Pacjenta 2021

 

Odpowiedzi na pytania pacjentów

Mam e-receptę na medyczną marihuanę "Aurora 22% THC". Gdzie i jak mogę ją zrealizować, najlepiej w Częstochowie lub w Warszawie lub ewentualnie we Wrocławiu.

na razie brak w Polsce

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzień dobry. Mam niedobór witaminy D3 i od roku stosuje D-Vitum forte max 4000 j.m. Dla wzmocnienia organizmu kupiłam Bodymax Active wspomagającą sprawność fizyczna i zmniejsza uczucie zmęczenia. Czy odstawić witaminę D3 ze względu na zawartość jej w Bodymax?

Kobieta, 35 lat

nie koniecznie ponieważ zawartość vit d3 w bodymaxie jest niewielka

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam, 5 sierpnia wzięłam 7 tabletkę Diane 35. 5 sierpnia doszło do zbliżenia w prezerwatywie. 6 oraz 7 sierpnia doszło znów do zbliżenia, bez prezerwatywy, ale bez wytrysku w srodku. Do zbliżenia doszło tez 15 sierpnia, ale już z prezerwatywa. 24 sierpnia dostałam okresu takiego jak zawsze - bolesnego, obfitego i 5-dniowego. 12 września odstawiłam tabletki i 17 sierpnia wystąpił okres - 2,5 dniowy i bolesny. 5 października tez wystąpił okres - 5 dniowy ale bezbolesny. Ostatnie dwa okresy nie są tak obfite jak zazwyczaj. Zrobiłam test 9 października wieczorem i wyszedł negatywny. Test zrobiłam tez rano, 14 października, na którym napisane było, ze czas oczekiwania to 5 min. W ciągu 5 min była tylko jedna kreska, natomiast w około 6,5 minucie zaczęła pojawiać sie blada kreska, która zniknęła w ciągu minuty. Na teście pozostała tylko jedna kreska. 20 października rano, powtórzyłam test, na którym była tylko jedna kreska. Zrobiłam kolejny test 2 listopada - wynik negatywny. Czy mogę wykluczyć ciaze po 4 negatywnych testach?

Kobieta, 19 lat

myślę że tak

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

witam, po przyjęciu dawki rano 2 tabletki Ulcamed boli mnie brzuch z lewej strony pod żebrami i mam wzdęcia, czy mogę go brać, czy lepiej nie, pozdrawiam.

Dotyczy ulotki Ulcamed

Kobieta, 59 lat

prosze skonsultować z lekarzem czy trzeba brać

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi
Wczytywanie