Po pierwsze nie należy przerywać bądź modyfikować leczenia. Jest to poważny lek p.zakrzepowy. Wkłucie wykonujemy nad albo pod pępkiem (nie na wysokości pępka) w uformowany fałd brzuszny wbijając całą długość igły pod kontem prostym do powierzchni skóry. Nie eksperymentujemy. Po wstrzyknięciach mogą pojawić się sińce to jest normalne i nie należy się tym przejmować. Pozdrawiam
7 godzin temu
