Czy zmiana leku na Pitamet mogła wpłynąć na obniżenie libido?

Dzień dobry. Przez kilka brakem Zaranta. 2 tyg temu lekarz zmienił mi na Pitamed. Dokładnie od tego czasu zauważyłem że zupełnie zgasło moje libido. Czy możliwe że to wina nowej statyny, czy zmiany leku. Wiem że oba powodują zaburzenia seksualne...

Dotyczy ulotki Zaranta

Ręka podaje torbę z lekami

Zobacz, która apteka w Twoim mieście ma lek Zaranta.
Sprawdzaj dostępność leków w ponad 10 800 aptek w całej Polsce!


Odpowiedzi farmaceutów

Dzień dobry. Prawdopodobnie jest to działanie nieporządane nowego leku. Zalecamjednak nie przerywać terapii i zgłosić problem lekarzowi w celu omówienia zmiany leku.

2023-10-07

Awatar

mgr farm Jan Pawełkiewicz

z apteki w Koninie

 1

NagrodaNagroda

a moze to kwestia trybu zycia, zlej diety i braku aktywnosci fizycznej. Jesli Pan pali stanowi to dodatkowy czynnik. Prosze skonsultowac sie z lekarzem, zapewne zaordynuje lek na bazie tadalafilu lub sildenafilu.

2023-10-07

Awatar

mgr farm. PIOTR SUROWIAK

z apteki w Sochaczewie

 0

Nagroda

Wstecz

Wczytywanie