Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Gozdnicy

385 m APTEKA

Gozdnica, Ceramików 24

507 729 016

Apteki w mieście Gozdnica, które są obecne w naszej bazie, występują w liczbie 1.  Nie mamy informacji o aptekach całodobowych w mieście Gozdnica.  Godzina otwarcia pierwszej apteki w miejscowości Gozdnica to 08:00. O 17:00 zamykana jest ostatnia z aptek. Apteki w mieście Gozdnica znajdują się na liście powyżej. Wyszukaj otwartą aptekę w swojej okolicy i zarezerwuj lek. Gozdnica apteki internetowe. Gozdnica apteki całodobowe. Gozdnica dyżury aptek. Gozdnica apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

Godziny otwarcia aptek w Gozdnicy

* według danych udostępnionych przez apteki


Od stycznia 2019 wszystkie apteki w Gozdnicy są zobligowane do honorowania e-recepty. Klasyczna recepta funkcjonuje równolegle z elektronicznym odpowiednikiem, chociaż zostanie w przyszłości zastąpiona całkowicie. Dzięki e-Recepcie pacjenci przede wszystkim oszczędzają czas, gdyż nie za każdym razem niezbędna jest wizyta w placówce medycznej. To nie wszystkie zalety wynikające z wprowadzenia e-Recepty. Jeżeli w trakcie wizyty przepisanych zostanie kilka leków, każdy z leków będzie można kupić w innej aptece, co nie jest możliwe, jeśli korzystamy z klasycznej recepty. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.