Wstecz

witam szukam lactatora medela swing w Warszawie ursus Bemowo wola .Interesuje mnie też najniższa cena.Pozdrawiam i dziękuję.

Kobieta

Odpowiedzi farmaceutów

Dzień dobry, apteki w Warszawie i okolicy, które zadeklarowały posiadanie Laktator MEDELA SWING 1 szt. znajdują się pod tym linkiem: <a href = " https://ktomalek.pl/szukam/laktator-medela-swing/warszawa/54DWk-NBLZu/cNlO”>wyszukanie Laktator MEDELA SWING</a> . Zachęcam do zarezerwowania leku. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią dla Pani aptekę i zarezerwować go. Po potwierdzeniu rezerwacji przez aptekę może Pani odebrać produkt w aptece, płacąc na miejscu. Apteki nie udostępniają informacji o cenie produktu. Pozdrawiam.

2019-04-15

Awatar

 0


Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz