Stan epidemii COVID-19

W trosce o swoich najbliższych – nie chodź od apteki do apteki!
Sprawdź dostępność leków w pobliskich aptekach i złóż rezerwacje.

Sprawdź teraz

Awatar

Ekspert KtoMaLek

 5732  1291


Informacje


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Witam poszukuje leku 6 opakowań do 20 kwietnia Cezarius 1000mg i 6 opakowań do 10 maja Cezarius 1000mg dziekuje informacje pozdrawiam

Mężczyzna, 40 lat

Dzień dobry, Informujemy, iż serwis nie jest apteką. Serwis pomaga Państwu znaleźć apteki, gdzie poszukiwany lek jest dostępny i umożliwia złożenie rezerwacji w wybranej przez Państwa aptece. Jeśli szuka Pan leku proszę przejść na stronę: https://ktomalek.pl, podać lokalizację i nazwę leku, a następnie wybrać z listy odpowiadający Pani produkt. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam Od dłuższego czasu poszukuje plastrów Systen sequi. Czy gdzieś są do dostania?

Kobieta, 50 lat

Dzień dobry, Bardzo mi przykro, ale leku Systen Sequi, nie posiada obecnie żadna z aptek w naszym serwisie. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzień dobry Czy są w sprzedaży plastry Systen 50

Kobieta, 59 lat

Dzień dobry, apteki w Polsce, które zadeklarowały posiadanie Systen 50 50 mcg/24h (3,2 mg) | 6 szt. znajdują się pod tym linkiem: wyszukanie Systen 50 50 mcg/24h (3,2 mg) | 6 szt. . Zachęcam do zarezerwowania leku. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią dla Pani aptekę i zarezerwować go. Po potwierdzeniu rezerwacji przez aptekę może Pani odebrać produkt w aptece, płacąc na miejscu. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Szukam leku oxycardil 180, może być również 120

Kobieta, 71 lat

Dzień dobry, apteki w Polsce, które zadeklarowały posiadanie Oxycardil 180 0,18 g | 30 tabl. znajdują się pod tym linkiem: wyszukanie Oxycardil 180 0,18 g | 30 tabl. . Zachęcam do zarezerwowania leku. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią dla Pani aptekę i zarezerwować go. Po potwierdzeniu rezerwacji przez aptekę może Pani odebrać produkt w aptece, płacąc na miejscu. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Czy kupie w aptece slimperfekt i czy pomogą z rzucić wage

Dotyczy ulotki Slimperfect

Kobieta, 46 lat

Dzień dobry, apteki w Polsce, które zadeklarowały posiadanie Slimperfect 60 tabl. znajdują się pod tym linkiem: wyszukanie Slimperfect 60 tabl. . Zachęcam do zarezerwowania leku. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią dla Pani aptekę i zarezerwować go. Po potwierdzeniu rezerwacji przez aptekę może Pani odebrać produkt w aptece, płacąc na miejscu. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi