Awatar

Ekspert KtoMaLek

 6466  1592


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Informacje

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Kieldy mozna odebrać SYSTEN CONTI .

Dzień dobry, Bardzo proszę o doprecyzowanie Państwa zapytania. Pozdrawiam.

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Metformax 500 mg

63 lata

Dzień dobry, apteki w Polsce, które zadeklarowały posiadanie Metformax 500 0,5 g | 30 tabl. znajdują się pod tym linkiem: wyszukanie Metformax 500 0,5 g | 30 tabl. . Zachęcam do zarezerwowania leku. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią dla Pani aptekę i zarezerwować go. Po potwierdzeniu rezerwacji przez aptekę może Pani odebrać produkt w aptece, płacąc na miejscu. Pozdrawiam.

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam czy w aptece jest moze dostępny acne derm na przebarwienia i tradzik?

Kobieta, 19 lat

Dzień dobry, apteki w Polsce, które zadeklarowały posiadanie Acne-Derm 0,2 g/g | 20 g znajdują się pod tym linkiem: wyszukanie Acne-Derm 0,2 g/g | 20 g . Zachęcam do zarezerwowania leku. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią dla Pani aptekę i zarezerwować go. Po potwierdzeniu rezerwacji przez aptekę może Pani odebrać produkt w aptece, płacąc na miejscu. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Gdzie można wykupić krople do oczu Vizidor.

Kobieta, 67 lat

Dzień dobry, apteki w Polsce, które zadeklarowały posiadanie Vizidor 0,02 g/ml | 1 but. po 5 ml znajdują się pod tym linkiem: wyszukanie Vizidor 0,02 g/ml | 1 but. po 5 ml . Zachęcam do zarezerwowania leku. Wystarczy wybrać najbardziej odpowiednią dla Pani aptekę i zarezerwować go. Po potwierdzeniu rezerwacji przez aptekę może Pani odebrać produkt w aptece, płacąc na miejscu. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Neuragina

Kobieta

Dzień dobry, Bardzo proszę o doprecyzowanie Państwa zapytania. Proszę podać dokładną nazwę leku wraz z dawką, postacią i opakowaniem. Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi