Witam synek ma 2 latka i 9 miesięcy ma krzywice nóżek proszę mi napisać czy mogę podawać mu 4 krople vigantolu i łyżeczkę tranu mùlers moj pierwszy tran.


Odpowiedzi farmaceutów

Witam.- W Leczeniu KRZYWICY u dzieci w wieku powyżej 12 miesięcy Dawkowanie Vigantolu musi być ustalone przez lekarza prowadzącego !!!! Serdecznie pozdrawiam

2024-05-21

Awatar

mgr farm. Gabriela Matera

z apteki w Knurowie

 0

NagrodaNagroda

Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie