Jakie są leki na chorobę lokomocyjną bez recepty, oprócz Lokomotiv i Aviomarin? Lokomotiv nigdy na mnie nie działał, więc nie chcę nic z imbirem, a Aviomarin przez jakiś czas wspaniale na mnie działał, ale teraz już nawet 2 tabletki połknięte od razu nie pomagają... Jakie opcje mi jeszcze pozostają?


Odpowiedzi farmaceutów

Można spróbować opaski akupresurowe Seaband, ale nie ma udowodnionej skuteczności (niemniej niektórzy pacjenci sobie chwalą)

2025-07-21

Awatar

mgr farm. Szymon Gaber

z apteki w Brzegu Dolnemu

 1


Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie