Jaki lek przeciwzapalny na bolesny bark byłby dobry przy takich lekach które bierze moja mama: eutyrox,tritace,furosemid,opacorden,xarelto 15mg,beto 50,gabapentine,trittico,amlozek i tulip.Bardzo proszę o pomoc.


Odpowiedzi farmaceutów

Spokojnie można zastosować żel traumon. Pośród stosowanych leków istnieją interakcje. Jeżeli nie były przepisane przez jednego lekarza to proszę się skonsultować z lekarzem prowadzącym.

2020-06-24

Awatar

 1


Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie