AwatarPrzyjaciel Pacjenta 2019

mgr farmacji Robert Związek

 296  200

Farmaceuta z apteki w Lubartowie


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Informacje

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Nagrody farmaceuty


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Witam czy olfen 75 powinien po 3 godzinach już działać??

Kobieta, 28 lat

Tak po takim czasie już powinien być efekt terapeutyczny leku.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam co mozna podac dziecku 3leetniemu jesli boli gardlo ?

Kobieta, 25 lat

Witam. Można spray do gardła np. uniben i syrop na gardło np. junior angin. To tylko 2 przykłady. Prosze udac sie do apteki a na pewno farmaceuci dobiora odpowiednie preparaty.

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

czym smarowac dziecko dziecko 1,5 lat odparzenia w okolicy odbytu bardzo mocne i czerwone robia sie biale bable i strupki bardzo bolesne smarujemy przeciwbolowo mascia volaren ale nic nie pomaga sudokrem tez nie jaki krem smarowac

Kobieta, 22 lata

Witam. Proszę nie smarować voltarenem jeżeli robią się rany. Jeżeli dziecko nosi pieluchy, to proszę zmienić na najdelikatniejsze, jak najwięcej dziecko niech chodzi bez pieluchy. Rany odkarzać octeniseptem, zdrową zaczerwieniona skórę smarowac na zmiane bepanthen, tormentiol. zmienia pieluchy jak najczęściej i po każdej zmianie mycie pupy wodą z mydłem szarym odkażanie octeniseptem i smarowanie bepanthenem. Proszę o pilną wizytę u pediatry aby ocenił czy nie należy zastosować maści z antybiotykiem na rany w koło odbytu.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzień Dobry chciałabym się spytać o dawkowanie kropli Imupret N. Dziecko ma 7 lat ile kropli i co ile godzin i czy jest dawka pojedyncza 1 na cały dzień.

Kobieta, 7 lat

Witam. Przy silnych objawach na początku leczenia przez pierwsze 3 dni 15 kropli 5 razy na dobę, kolejne dni 15 kropli 3 razy na dobę. Preparat stosujemy do 7 dni. Stosujemy w równych odstępach czasu z przerwą na sen.

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi