Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Awatar

magister farmacji Agata Czyżak

 6  16

Farmaceuta z apteki w Bydgoszczy


Informacje


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Witam, przyjmuje leki; Climea Forte dwa razy dziennie, Tardyferon Fol- raz dziennie. Nie mogę spać i moje pytanie czy do tych leków mogę zazyc na noc Pramolan albo Trazodone Glenmark albo Trittico Cr ,aby zasnąć. nadmieniam, że przyjmuje szczepionke Ismigen.Tamte leki przepisał mi lekarz kiedyś. Ostatnio ich nie brałam,bo nie miałam potrzeby. Moje pytanie czy z lekami Climea Forte, Tardyferon Fol i Ismigen mogę na noc zazyc jakiś z tych trzech leków,które przepisał mi lekarz na sen.

Kobieta, 52 lata

Problem ze spaniem może być objawem menopauzy. Leki ktore przepisaół Pani lekarz mogą pomóc, ale raczej są skierowane do osób z nerwicami (w ciągu dnia) niż stricte na spanie. Proszę na początek spróbować preparatów ziołowych, a jeśli sytuacja się nie poprawi - porozmawiac z lekarzem nt. leku na receptę.

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Prosze mi powiedziec czy posiadacie obecnie w sprzedarzy lek o nazwie Plaqunil 200mgprosze o odpowiedz sms poniewaz nie posiadam meila

Kobieta, 65 lat

Nie posiadamy

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

A co Państwo sądzą o suplemencie Multiprosti?Czy zwiększa lipido i poprawia funkcję seksualne?

39 lat

Dzień dobry, myślę, ze to dość dobry preparat biorąc pod uwagę jego skład - jeśli chodzi o regulowanie funkcji prostaty oraz produkcję plemników (ilość i żywotność). Zwiększa również poziom testosteronu we krwi. Nie ma natomiast bezpośredniego wplywu na libido i sprawność seksualną (nie jest podobny np. do Viagry), jedynie pośrednio poprzez wzrost poziomu testosteronu (jeśli niski poziom tego hormonu jest przyczyną problemu)

 7

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam szukam suplementu na podniesienie testosteronu i libido jaki polecacie byle skuteczny

Mężczyzna, 39 lat

Multiprosti o kórym pan wspominał będzie dobrym preparaten, co najważniejsze - bezpiecznym. Ogólnie szukałabym w obszarze preparatów zawierających palmę sabałową. ale tylko jeśli chodzi o podniesienie poziomu testosteronu. Jeśli chodzi o libido - preparaty z wysoka dawka Żen-szenia np. Olimp gold żeń-szeń.

 7

Zobacz wszystkie odpowiedzi